| Platform Width | 500 mm |
| Main machine Platform length | 800 mm |
| Max Ht | 900 mm |
| Table Dimension LxW | 800*500 mm |
| Main machine platform width | 500 mm |
| Running Mode | Moving |
| Working Height | 3 feet |
| Capacity | 500kg |
| Brand | Helix |
| Lift Drive | Hydraulic Lift |






Price:
Price 255000 INR / Unit
Minimum Order Quantity : 1 Number
Warranty : 12
Product Type : Industrial
Color : Yellow/Orange/Red
Equipment Type : High Rise Scissor Lift
Price 55000 INR / Unit
Minimum Order Quantity : 1 Unit
Warranty : 12
Product Type : Hydraulic Lift
Color : Yellow/Orange/Red
Equipment Type : Hydraulic Scissor Lift Table
Price 500000 INR / Unit
Minimum Order Quantity : 1 Unit
Warranty : 12 Months
Product Type : 12 Meter Scissor Lift
Color : Red
Equipment Type : Scissor Lift
Price 70000 INR / Unit
Minimum Order Quantity : 1 Unit
Warranty : 12 Months
Product Type : Scissor Lift Electric
Color : Yellow
Equipment Type : Scissor Lift